Židle S Područkami Wohnling Zelená

Dodání je zdarma. Křeslo WOHNLING s potahem zelené barvy nabízí mnoho pohodlí při sezení, ale přesvědčí i stylovým... více informací »
Židle S Područkami Wohnling Zelená
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Křeslo WOHNLING s potahem zelené barvy nabízí mnoho pohodlí při sezení, ale přesvědčí i stylovým...

Dodání je zdarma. Křeslo WOHNLING s potahem zelené barvy nabízí mnoho pohodlí při sezení, ale přesvědčí i stylovým vzhledem. Toto křeslo, o rozměrech přibližně 60 x 85 x 64 cm (Š x V x H) má asi 17 cm vysoké loketní opěrky a je obzvláště pohodlné díky měkkému potahu ze 100% polyesteru v sametovém vzhledu. Boduje i pěnovým čalouněním a kónickými nohami z lakovaného železa černé barvy. Sedadlo s hloubkou cca 47 cm lze zatížit maximálně 110 kg. Židle je dostupná v našem internetovém obchodě i v jiných barvách. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude do

velikost 64/60/85
barva zelená
Tento nejprodávanější produkt Židle S Područkami Wohnling Zelená lze zakoupit v pohodě tu na našem webu zařazený v rubrice jídelní křesla. Získejte kvalitní produkty z této populární sekce ve slevě! Náš sortiment je široký, u nás najdete další kvalitní kousky od značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Židle S Područkami Wohnling Zelená s osvědčenou značkou Möbelix můžete pořídit tady a teď ve výprodejové akci! Právě teď jen za 5 799 Kč.