Židle S Podroučkami Nicola

Elegantní židle světle šedé barvy nabízí flexibilní sezení pro váš domov. Toto křeslo se vyznačuje elegantním čalouněním,... více informací »
Židle S Podroučkami Nicola
Značka: Möbelix
1 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Elegantní židle světle šedé barvy nabízí flexibilní sezení pro váš domov. Toto křeslo se vyznačuje elegantním čalouněním,...

Elegantní židle světle šedé barvy nabízí flexibilní sezení pro váš domov. Toto křeslo se vyznačuje elegantním čalouněním, útulnými područkami, jakož i okrouhlými kovovými nohami. Ideální pro mnoho obytných prostor! Rozměry židle jsou cca 59 x 82 x 69 cm (Š / V / H) a maximální nosnost je 140 kg. Upozornění: Toto zboží není vystaveno v žádné z našich poboček, je možné jej objednat přes e-shop nebo v kamenných prodejnách.

velikost 61,5/58/82,5
barva světle šedáTento vynikající produkt lze získat rovněž tady u nás zařazený v rubrice jídelní křesla! Připravili jsme vyjímečné výrobky z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Židle S Podroučkami Nicola od skvělého a známého výrobce Möbelix můžete dostat na našich stránkách teď právě výhodně. Ve skvělé akci za 1 999 Kč.