Židle S Opěrkou Armlehnstuhl Černá

Okořeňte svůj interiér tímto křeslem v černé barvě a přineste tak do svého domova nábytek s noblesou! S rozměry... více informací »
Židle S Opěrkou Armlehnstuhl Černá
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Okořeňte svůj interiér tímto křeslem v černé barvě a přineste tak do svého domova nábytek s noblesou! S rozměry...

Okořeňte svůj interiér tímto křeslem v černé barvě a přineste tak do svého domova nábytek s noblesou! S rozměry přibližně 56 x 80 x 50 cm (Š / V / H) dodá tato židle vaší jídelně nebo jídelnímu prostoru nový vzhled. Boduje svým pohodlím i designem. Textilní potah sedadla má pěnovou výplň, a obzvláště dobře ladí se 4 černými nohami z kaučukového dřeva. Futuristický otevřený tvar navíc podtrhuje moderní styl křesla. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžetepouze přes e-shop Möbelix.

velikost 50/56/80
barva černá

Vysoce kvalitní kus Židle S Opěrkou Armlehnstuhl Černá od odblíbeného výrobce Möbelix pohodlně dostanete momentálně na našich stránkách téměř zdarma! Zrovna nyní za cenu 4 499 Kč.