Závěsné Křeslo Valencia 1

Elegantní závěsné křeslo VALENCIA 1 nabízí útulné místo k odpočinku v interiéru i exteriéru. Kulaté houpací křeslo o... více informací »
Závěsné Křeslo Valencia 1
Značka: Möbelix
899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Elegantní závěsné křeslo VALENCIA 1 nabízí útulné místo k odpočinku v interiéru i exteriéru. Kulaté houpací křeslo o...

Elegantní závěsné křeslo VALENCIA 1 nabízí útulné místo k odpočinku v interiéru i exteriéru. Kulaté houpací křeslo o průměru cca 80 cm má robustní ocelový rám s odolným práškovým nástřikem, což zvyšuje odolnost při použití v exteriéru. Příjemná, tkaná síťovina bílé barvy zaručuje optimální komfort sezení a nádherný svěží vzhled s ozdobnými, módními třásněmi. Užijte si relax jako na dovolené! Vhodné pro montáž na strop.

velikost 60/80/115-135
barva bíláTento akční kus můžete získat mimo jiné u nás umístěný v rubrice závěsná křesla. Vyberte si ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. Známý dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky . Však to vidíte sami! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční kousek Závěsné Křeslo Valencia 1 pocházející od značky Möbelix jde získat tady trvale výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 899 Kč.