Závěsné Křeslo Caitlin Černá

Ve stylovém závěsném křesle CAITLIN si užijete hřejivé sluneční paprsky na terase a zahradě do sytosti. Není ideální... více informací »
Závěsné Křeslo Caitlin Černá
Značka: Möbelix
6 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Ve stylovém závěsném křesle CAITLIN si užijete hřejivé sluneční paprsky na terase a zahradě do sytosti. Není ideální...

Ve stylovém závěsném křesle CAITLIN si užijete hřejivé sluneční paprsky na terase a zahradě do sytosti. Není ideální počasí? Přesuňte toto neskutečně pohodlné křeslo do interiéru a relaxujte na maximum!  Pohodlné křeslo z plastové síťoviny je připevněno ke stabilnímu kovovému rámu z práškově lakované oceli, který završuje celkový atraktivní vzhled.   S rozměry cca 110 x 105 x 198 cm (Š x V x H) v černé barvě je navíc vybaveno pohodlnými sedáky a opěradly, které zaujmou měkkým a UV odolným povrchem tkané látky. Závěsné křeslo odolné proti povětrnostním vlivům lze zatížit maximálně 140 kg. CAITLIN – to je záruka kvalitního odpočinku!

velikost 198/110/105
barva černá Tento kvalitní produkt lze nakoupit jednoduše tady na stránkách ve známé sekci závěsná křesla! Máme pro vás zcela nové produkty z naší rubriky snadno online!

Oblíbený a akční produkt Závěsné Křeslo Caitlin Černá od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix je k sehnání zrovna dnes skutečně levně! Ceny od 6 199 Kč.