Zásuvka Unit

S touto zásuvkou v dekoru twist ze šatního programu UNIT vytvoříte další úložný prostor ve své skříni. Zásuvka, o... více informací »
Zásuvka Unit
Značka: Möbelix
1 169 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S touto zásuvkou v dekoru twist ze šatního programu UNIT vytvoříte další úložný prostor ve své skříni. Zásuvka, o...

S touto zásuvkou v dekoru twist ze šatního programu UNIT vytvoříte další úložný prostor ve své skříni. Zásuvka, o rozměrech přibližně 83 x 12 x 45 cm (Š x V x H) je vyrobena z materiálu na bázi dřeva, přičemž přední strana je z mléčného skla. Obzvláště praktické: díky úplnému výsuvu jsou vaše oděvy vždy po ruce, zatímco systém jemného zavírání zaručuje hladké a tiché zavírání současně. Dodává se vč. výsuvných kolejnic a upevňovacího materiálu. Navrhněte si svůj šatník s exkluzivním šatním programem UNIT dle potřeby! Vyberte si z mnoha různých prvků a barev přesně podle vašeho přání a najděte optimální řešení pro celou vaši kolekci oblečení.   Nejdůležitější informace: rozměry v cm (Š / V / H): 83 x 12 x 45 barva: šedá, dekor twist, bílá materiál: dřevěný, sklo (mléčné) Soft-Close-System: Ano úplný výsuv zásuvky: ano výsuvných kolejnic a upevňovacího materiálu součást série UNIT

velikost /87,9/
barva jílová barva Designový produkt získáte právě tady na našich stránkách umístěný v kategorii příslušenství ke skříním! Připravili jsme další kousky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze!

Tento levný výrobek Zásuvka Unit pocházející od značky Möbelix jednoduše získáte u nás teď za výhodnou cenu! Akční cena již od 1 169 Kč.