Zahradní Souprava Santiago

Toto zboží je kdispozici POUZE ONLINE! Šedá, akátová a přírodně bílá 3dílná sada vám nabízí elegantní a útulné místo k... více informací »
Zahradní Souprava Santiago
Značka: Möbelix
4 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je kdispozici POUZE ONLINE! Šedá, akátová a přírodně bílá 3dílná sada vám nabízí elegantní a útulné místo k...

Toto zboží je kdispozici POUZE ONLINE! Šedá, akátová a přírodně bílá 3dílná sada vám nabízí elegantní a útulné místo k venkovnímu lenošení. Lineární vzhled a vysoce kvalitní zpracování dělají z tohoto zahradního setu perfektní volbu na balkon, terasu nebo zahradu.  Sedací souprava vyrobená z polyratanu odolného vůči povětrnostním vlivům má stabilní rám z práškově lakovaného železa. Stolová deska z masivního akáciového dřeva harmonicky zapadá do celkového obrazu. 2 podsedáky, každý o rozměrech cca 50 x 45 x 5 cm (Š x D x V) a vysoce kvalitní venkovní potahy zajišťují ideální komfort sezení. 2 židle disponují rozměry cca 58 x 88 x 58 cm (Š x V x H), stůl má rozměr cca 60 x 74 x 70 cm (Š x V x H).

velikost //
barva
Hodně prodávaný produkt Zahradní Souprava Santiago můžete sehnat právě zde na našich stránkách v populární kategorii kovový nábytek! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu! Významná značka Möbelix vyrábí vynikající zboží.

Exkluzivní produkt Zahradní Souprava Santiago od společnosti s výborným jménem Möbelix k dostání zde teď právě za parádní cenu! Výhodně za super cenu 4 299 Kč.