Zádová Opěrka K Taburetu Miu Magic Červená

Opěradlo k taburetky MIU MAGIC FORMULA s jádrem z polyéterovej pěny a pásovým pérováním Možnost výběru z více variant.... více informací »
Zádová Opěrka K Taburetu Miu Magic Červená
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Opěradlo k taburetky MIU MAGIC FORMULA s jádrem z polyéterovej pěny a pásovým pérováním Možnost výběru z více variant....

Opěradlo k taburetky MIU MAGIC FORMULA s jádrem z polyéterovej pěny a pásovým pérováním Možnost výběru z více variant. Upozornění: Toto zboží je na objednávku. Objednat si jej můžete POUZE přes e-shop Möbelix nebo na požádání v každé prodejně. Zboží není vystaven v kamenných prodejnách..

velikost 30/56/33
barva červená
Oblíbený a akční produkt Zádová Opěrka K Taburetu seženete mimo jiné tady na stránkách v sekci doplňky a příslušenství do obýváku. Mrkněte na parádní produkty z této sekce za parádní cenu! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Zádová Opěrka K Taburetu Miu Magic Červená od top výrobce Möbelix pohodlně získáte aktuálně extra se slevou! Výhodně za super cenu 3 499 Kč.