Vyvýšená Postel Manuel Závěs Bílo- Černý

Hrací postel MANUEL přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Dodání je zdarma.     Kvalitní postel na hraní... více informací »
Vyvýšená Postel Manuel Závěs Bílo- Černý
Značka: Möbelix
7 359 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Hrací postel MANUEL přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Dodání je zdarma.     Kvalitní postel na hraní...

Hrací postel MANUEL přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Dodání je zdarma.     Kvalitní postel na hraní MANUEL z borovicového masivu promění každý dětský pokojíček na svět plný fantazie. Díky krásnému závěsu černo-bílé barvy s pirátským motivem je výsledkem malý domeček, ve kterém se dá úžasně hrát a zažít mnohá dobrodružství. Vaše dítě se přes žebřík snadno dostane na ležicí plochu o rozměrech cca 200 x 90 cm a s ochranou proti pádu. Zde umístěte vhodný rolovací rošt a matraci (nejsou součástí balení). Z lůžka se lze dostat dolů velmi rychle pomocí zábavné skluzavky. Skluzavku a žebřík lze umístit i opačně, takže se přizpůsobí možnostem interiéru. Celkově má tato postel na hraní rozměry cca 206 x 217 x 113 cm (D x Š x V) a je dostupná v různých barvách a veselých motivech. Masivní borové dřevo zajišťuje stabilitu a robustnost nábytku. Ochranný bílý nátěr také chrání povrchy, aby zůstaly dlouho krásné a dokonale ladí s vybranými textiliemi. Tato hrací postel se skluzavkou a závěsem spln&ia

velikost /90/
barva černá, bílá

Levný výrobek Vyvýšená Postel Manuel Závěs Bílo- Černý originál od značky Möbelix jednoduše naleznete zde za výprodejovou cenu. Akční cena od 7 359 Kč.