Výsuvný Stůl Verona T

Jídelní stůl je srdcem domava, kde se schází celá rodina i přátelé. S obdélníkovým rozkládacím stolem VERONA T vybíráte... více informací »
Výsuvný Stůl Verona T
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jídelní stůl je srdcem domava, kde se schází celá rodina i přátelé. S obdélníkovým rozkládacím stolem VERONA T vybíráte...

Jídelní stůl je srdcem domava, kde se schází celá rodina i přátelé. S obdélníkovým rozkládacím stolem VERONA T vybíráte klasiku s vintage designem. Stůl o rozměrech cca 120 x 76 x 80 cm (Š x V x H) zaujme šik vzhledem a masivními materiály. Je vyroben v dekoru dubu s žulovým vzhledem. Lakovaný povrch usnadňuje čištění stolu. 4 krásně navržené nohy stolu v černé barvě poskytují potřebnou stabilitu. To vytváří zdařilý celkový design, který je působivý. Ať už se jedná o romantickou večeři ve dvou, nebo o přátelské posezení, tento jídelní stůl se stane dokonalým designovým doplňkem ve vaší jídelně. Náš tip: doplňte tento stůl vhodnými židlemi VERONA a navrhněte si svůj stylový, individuální jídelní kout. Doufáme, že si užíváte kombinování a bydlení!

velikost 80/120/76
barva šedá, černá

Ve slevě výrobek Výsuvný Stůl Verona T od top značky Möbelix máte možnost koupit na našich stránkách teď za akční cenu. Ceny již od 3 499 Kč.