Vysoká Postel Tipsi Závěs Safari

Dodání je zdarma.  Pro spánek i hry - s touto dřevěnou palandou pro děti je pro obojí vytvořen optimální základ. Na vrch... více informací »
Vysoká Postel Tipsi Závěs Safari
Značka: Möbelix
9 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma.  Pro spánek i hry - s touto dřevěnou palandou pro děti je pro obojí vytvořen optimální základ. Na vrch...

Dodání je zdarma.  Pro spánek i hry – s touto dřevěnou palandou pro děti je pro obojí vytvořen optimální základ. Na vrch postele se dá vyšplhat po centrálně umístěném žebříku. Lůžko, které lze zatížit 80 kg, má rozměry cca 90 x 200 cm, kde mohou vaše děti nádherně a bezpečně snít i díky zábraně proti pádu. S celkovými rozměry cca 209 x 98 x 200 cm (Š/V/H) je postel TIPSI vyrobena z masivního bukového dřeva s bílým nátěrem, proto nabízí maximální stabilitu a vydrží opravdu dlouho. Prostor pod lůžkem lze využít ke hraní a odpočinku. Textilní závěsy, které tvoří útulný domeček s okny, jsou vyrobeny s láskyplným barevným designem s motivem safari zvířátek. Malí dobrodruzi si zde přijdou na své!  To ovšem není všechno, co tato postel nabízí. V případě potřeby lze patrovou postel předělat i na klasickou, nízkou postel. Dodávána je navíc se dvěma čely, takže si můžete vybrat ze dvou různých variant záhlaví (rovné a zaoblené). Pro postel je vhodný pouze rolovací rošt a matrace o rozměru 90 x 200 cm (nejsou součástí dodávky, stejně jako vyobrazené lůžkoviny). Tento ná

velikost /90/
barva vícebarevná
Exkluzivní výrobek je k sehnání rovnou tady u nás ve známé kategorii dětské postele! Nyní pořídíte ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice za super peníze! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Möbelix vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky Nakupujte výhoděn u nás.

Tento exkluzivní výrobek Vysoká Postel Tipsi Závěs Safari originál od značky Möbelix snadno naleznete u nás za výhodnou cenu. Akční cena od 9 199 Kč.