Vysoká Komoda Ontario

Tato dekorativní highboard komoda zaujme kombinací dekorů ve vzhledu starého dřeva a tmavého betonu - dubové a šedé barvy, které... více informací »
Vysoká Komoda Ontario
Značka: Möbelix
7 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato dekorativní highboard komoda zaujme kombinací dekorů ve vzhledu starého dřeva a tmavého betonu - dubové a šedé barvy, které...

Tato dekorativní highboard komoda zaujme kombinací dekorů ve vzhledu starého dřeva a tmavého betonu – dubové a šedé barvy, které autenticky navozují atmosféru starožitného stylu. Vysoká komoda s jasnými liniemi o rozměrech cca 151,3 x 122,5 x 41,5 cm (Š x V x H) však nabízí i dostatek úložného prostoru pro vaše předměty v obývacím pokoji nebo jídelně. Díky 2 otočným dvířkám s vloženým tvrzeným sklem může komoda sloužit jako přehlídka porcelánu. Za celkem 3 dvířka v dřevěném dekoru lze ukládat věci na vkládací police. Komoda disponuje celkem 5 policemi, z nichž 2 jsou nastavitelné. Dvířka s tlumeným dovíráním mají mohutné úchyty, které prerfektně ladí s celkovým designem. 5 otevřených přihrádek nabízí ideální prostor pro dekorativní předměty nebo zarámované fotografie. Vysoká komoda stojí na černých plastových nožičkách a díky povlaku z melaminové pryskyřice jej lze snadno otírat běžnými přípravky na nábytek.  

velikost 41,5/151,3/122,5
barva šedá, barvy dubu

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Vysoká Komoda Ontario od kvalitní značky Möbelix jednoduše najdete tady a teď v akci! Cena již od 7 999 Kč.