Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm

Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série... více informací »
Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm
Značka: Möbelix
17 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série...

Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série vyklápěcích postelí Vam určitě pomůže tento problém vyřešit. Postel ze série JUIST je velkorysá plochou lůžka ale zároveň Vám ve složeném stavu zabere minimum místa. Je ideální i do vybavení a dětských pokojů. Do postele je vhodná matrace s výškou max. 18,5cm a váhu 17,5-21kg. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost /140/
barva barvy dubu
Kvalitní výrobek Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm máte možnost nakoupit bezstarostně tu na webu zařazený v rubrice manželské postele. Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní kus Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 140x200cm od společnosti Möbelix snadno pořídíte právě nyní se slevou! Akční cena již od 17 999 Kč.