Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 120x200cm

Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série... více informací »
Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 120x200cm
Značka: Möbelix
15 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série...

Řešíte problém jak umístit nábytek, protože pokoje nejsou dostatečně veliké? Máme pro Vás úžasně řešení! Nová série vyklápěcích postelí Vam určitě pomůže tento problém vyřešit. Postel ze série JUIST je velkorysá plochou lůžka ale zároveň Vám ve složeném stavu zabere minimum místa. Je ideální i do vybavení a dětských pokojů. Odporúčaná výška matrace je 18,5cm a váha 15,5 – 18,5kg. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost /120/
barva barvy dubu
Hodně žádaný kus Vyklápěcí Postel Juist Horizontální pořídíte právě tu na našem webu v populární sekci jednolůžkové postele! Připravili jsme pro vás ostatní zboží z této kategorie ve výprodejové akci! Výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje prvotřídní produkty

Oblíbený a kvalitní výrobek Vyklápěcí Postel Juist Horizontální 120x200cm od populární značky Möbelix snadno můžete získat právě nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 15 999 Kč.