Vitrína Tonale

Vitrína TONALE zaujme svým moderním a puristickým designem. Uprostřed šedých dveří je tvrzené čiré sklo, které vytváří... více informací »
Vitrína Tonale
Značka: Möbelix
8 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vitrína TONALE zaujme svým moderním a puristickým designem. Uprostřed šedých dveří je tvrzené čiré sklo, které vytváří...

Vitrína TONALE zaujme svým moderním a puristickým designem. Uprostřed šedých dveří je tvrzené čiré sklo, které vytváří atraktivní kontrast k dekoru dub ARTISAN. Velký model o rozměrech cca 93,5 x 163,5 x 40 cm (Š x V x H) se otevírá pomocí černých úchytek. Uvnitř má šest nastavitelných polic, které jsou vhodné pro dekorační předměty. Vitrína TONALE boduje i příjemným tlumením dveří. Plastové kluzáky chrání vaši podlahu. Tento pěkný exemplář je zaručeným poutačem pozornosti sám o sobě – ale v kombinaci se svými sourozenci ze série TONALE umocníte vizuální efekt vašeho interiéru.

velikost 40/93,5/163,5
barva šedá, barvy dubu
Hodně žádaný produkt Vitrína Tonale můžete získat také tady na našem webu ve známé kategorii nábytkové programy. Nyní koupíte skvělé výrobky z této známé kategorie za akční cenu! Výrobce Möbelix vám poskytuje vynikající sortiment

Designový produkt Vitrína Tonale originál od značky Möbelix jednoduše seženete zde nyní ve výprodejové akci. Cena již od 8 499 Kč.