Vitrína Nyon

Tato vysoká vitrína zaujme svým nadčasovým vzhledem s jasnými liniemi. Stane se praktickým poutačem vašeho domova, neboť... více informací »
Vitrína Nyon
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato vysoká vitrína zaujme svým nadčasovým vzhledem s jasnými liniemi. Stane se praktickým poutačem vašeho domova, neboť...

Tato vysoká vitrína zaujme svým nadčasovým vzhledem s jasnými liniemi. Stane se praktickým poutačem vašeho domova, neboť disponuje i velkým úložným prostorem. Vitrína o rozměrech přibližně 89 x 138,1 x 40,5 cm (Š x V x H) obsahuje celkem 6 nastavitelných polic za dvěma otočnými dvířky s tlumeným dovíráním. Levá dvířka vizuálně zvýrazňuje prvek z tvrzeného barevného skla. Díky integrovanému LED osvětlení zde můžete prezentovat dekorativní předměty. Nábytek je vyroben z materiálu na bázi dřeva. Kombinuje dekor dubu s prvky z černého plastu a je potažen melaminovou pryskyřicí pro větší odolnost povrchu. Rukojeť u dvířek i nožičky mají také černou barvu. Tato vitrína je součástí nábytkové série do obývacího pokoje NYON. Vybírejte a kombinujte jednotlivé kousky, a vytvořte si tak místnost  jednotném designu!

velikost 40,5/89/138,1
barva černá, barvy dubu
Neodolatelný výrobek je k dispozici taky tu na našich stránkách v rubrice vitríny. Vyberte si akční výrobky z této známé rubriky za báječnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní výrobek Vitrína Nyon s osvědčenou značkou Möbelix můžete najít na našich stránkách skutečně levně. Nyní za akční cenu 5 499 Kč.