Vitrína Novena

Jedinečný design vitríny NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobena je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné zvýraznění... více informací »
Vitrína Novena
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jedinečný design vitríny NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobena je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné zvýraznění...

Jedinečný design vitríny NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobena je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné zvýraznění se postarají černé akcenty a skleněné výplně. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajistí snadnou údržbu a dlouhověkost. S rozměry asi 98 x 149,5 x 40 cm (Š x V x H) získáte bohatý úložný prostor do vašeho obývacího pokoje nebo jídelny. Úložný prostor tvoří tři vkládací police, každá s nosností 5 kg. Jsou výškově nastavitelné, a tím umožňují flexibilitu v ukládání. Nacházejí se za dvěma otočnými dvířky, z nichž pravé jsou prosklené – vaše nádobí a dekorace se za nima budou skvěle vyjímat! Celkově má tato skříňka maximální nosnost 50 kg. Splňte si sen o bydlení s nadčasovým nábytkem NOVENA s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu! Objevte také další kousky z této série!

velikost 40/98/149,5
barva
Kvalitní a levný produkt Vitrína Novena lze získat rovnou tu na našem webu zařazený v kategorii nábytkové programy. Připravili jsme zlevněné kousky z této kategorie za super peníze. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a oblíbený produkt Vitrína Novena od výrobce Möbelix lze zakoupit právě teď v naší nabídce extra se slevou! Akční ceny od 5 799 Kč.