Vitrína Nature

Vitrína NATURE je se svým přírodním designem dekorativním poutačem. Dekor dřeva dubu Artisan s černými akcenty (včetně... více informací »
Vitrína Nature
Značka: Möbelix
7 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vitrína NATURE je se svým přírodním designem dekorativním poutačem. Dekor dřeva dubu Artisan s černými akcenty (včetně...

Vitrína NATURE je se svým přírodním designem dekorativním poutačem. Dekor dřeva dubu Artisan s černými akcenty (včetně černých plastových rukojetí) vytváří atraktivní kontrast. Dva skleněné prvky s LED osvětlením, které jsou zakomponovány do otočných dveří, jsou také velmi zdařilé. Navíc úložný prostor v prosklené části efektivně využijete na oblíbené dekorativní předměty. Celkem má model rozměry cca 95 x 199,5 x 42 cm (Š x V x H) a deset nastavitelných polic. S vitrínou NATURE vytvoříte ideální místo pro vaše dekorační předměty – zároveň také umístíte moderní poutač do vaší jídelny nebo obývacího pokoje.

velikost 42/95/199,5
barva barvy dubu
Oblíbený a akční výrobek Vitrína Nature můžete získat právě zde tady a teď na našem webu zařazený v sekci vitríny. Nyní získáte zlevněné produkty ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Möbelix vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Vysoce kvalitní produkt Vitrína Nature od populárního výrobce Möbelix jednoduše můžete získat právě teď v naší nabídce za super peníze! Akční cena již od 7 999 Kč.