Vitrína Ambiente

Vitrína AMBIENTE zaujme svým skvělým vzhledem v dekoru Alpine Lodge s oblázkovou šedou. Na atraktivnosti jí přidávájí... více informací »
Vitrína Ambiente
Značka: Möbelix
8 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vitrína AMBIENTE zaujme svým skvělým vzhledem v dekoru Alpine Lodge s oblázkovou šedou. Na atraktivnosti jí přidávájí...

Vitrína AMBIENTE zaujme svým skvělým vzhledem v dekoru Alpine Lodge s oblázkovou šedou. Na atraktivnosti jí přidávájí speciální světelné akcenty vytvářené integrovaným LED osvětlením. V otočných dveřích jsou instalovány skleněné prvky – svou dekoraci tak můžete umně vystavit. Nábytek se otevírá pomocí úchytek ve stříbrné barvě, výhodou je jemné dovírání dvířek. Model má rozměry cca 48,6 x 199,1 x 43,6 cm (Š x V x H) a unese váhu až 50 kg. Pro dlouhou životnost je model opatřen vrstvou z melaminové pryskyřice. S vitrínou AMBIENTE získáte do svého domova atraktivní poutač s velkorysým úložným prostorem, který jistě oceníte! 

velikost 43,6/48,6/199,1
barva

Tento exkluzivní produkt Vitrína Ambiente od naší známé značky Möbelix je k dostání teď pořád výhodně. V akci za 8 199 Kč.
Další produkty z kategorie Nábytkové programy