Vitrína Alassio

Vitrína ALASSIO od LUCA BESSONI je se svými moderními a jasnými liniemi a spoustou úložného prostoru ideálním řešením pro váš... více informací »
Vitrína Alassio
Značka: Möbelix
13 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vitrína ALASSIO od LUCA BESSONI je se svými moderními a jasnými liniemi a spoustou úložného prostoru ideálním řešením pro váš...

Vitrína ALASSIO od LUCA BESSONI je se svými moderními a jasnými liniemi a spoustou úložného prostoru ideálním řešením pro váš obývací pokoj nebo jídelnu. Vitrína o rozměrech cca 109 x 200 x 37,5 cm (Š x V x H) zaujme svým trendy vzhledem v bílé barvě s grafitovými akcenty. Urostlý kousek z dřevodekoru má čtyři dvířka s tlumiči, za která můžete na tři polohovatelné police uložit nádobí, sklenice nebo porcelán. Za prosklenými dvířky jsou vaše poklady nejen chráněny před prachem, ale jsou také krásně prezentovány díky integrovanému LED osvětlení. Rukojeti v chromových barvách a černé nožičky poskytují skvělé akcenty. Další šik kousky ze série ALASSIO najdete v našem e-shopu. Projděte si, co vaše srdce láká, a sestavte si dokonalý nábytek do obývacího pokoje!

velikost 37,5/109/200
barva barvy grafitu, bílá

Kvalitní a levný kus Vitrína Alassio od společnosti Möbelix naleznete na našich stránkách skutečně levně! Právě teď jen za 13 999 Kč.