Víceúčelový Regál Standregal Bílý

Pokud máte rádi neobvyklé věci, bude se vám tento vysoký regál s originálním tvarem líbit. Nábytek je vyroben z MDF v bílém... více informací »
Víceúčelový Regál Standregal Bílý
Značka: Möbelix
2 609 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pokud máte rádi neobvyklé věci, bude se vám tento vysoký regál s originálním tvarem líbit. Nábytek je vyroben z MDF v bílém...

Pokud máte rádi neobvyklé věci, bude se vám tento vysoký regál s originálním tvarem líbit. Nábytek je vyroben z MDF v bílém provedení. Regál o rozměrech přibližně 70 x 190,5 x 23,5 cm (Š x V x H) disponuje celkem šesti předsazenými přihrádkami, z nichž každou lze zatížit do pěti kilogramů. Zajímavý design nábytku z něj dělá poutač obývacího pokoje – nejlepší způsob, jak prezentovat vaše knihy a sběratelské předměty! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

velikost 23,5/70/190,5
barva bílá

Designový kousek Víceúčelový Regál Standregal Bílý od naší známé značky Möbelix pohodlně získáte zrovna za báječnou cenu. Aktuálně za 2 609 Kč.