Víceúčelová Skříň Lona Bílé Barvy

Dodání je zdarma. Skříňka na dokumenty LONA je jednotně vybavena korpusem i dvířky v bílé barvě. Všechny čtyři otočné... více informací »
Víceúčelová Skříň Lona Bílé Barvy
Značka: Möbelix
4 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Skříňka na dokumenty LONA je jednotně vybavena korpusem i dvířky v bílé barvě. Všechny čtyři otočné...

Dodání je zdarma. Skříňka na dokumenty LONA je jednotně vybavena korpusem i dvířky v bílé barvě. Všechny čtyři otočné dveře mají dvě pravé a levé dveřní zarážky a lze je ovládat pomocí praktických knoflíkových klik. Díky čtyřem variabilním poličkám si flexibilně navrhnete vnitřní uspořádání podle vašich individuálních potřeb. Skříňka je vyrobena z dřevodekoru, potaženého melaminovou pryskyřicí a stojí na cca 1 cm vysokých kulatých nožičkách z černého plastu. Se svými rozměry kolem 70 x 182 x 37 cm (Š x V x H) lze použít nejen v kanceláři, ale všude tam, kde chcete mít ve věcech větší přehled. S tímto nekomplikovaným kusem nábytku se rozhodnete pro optimální uložení věcí, které byste chtěli mít za zavřenými dveřmi. Objevte další atraktivní kancelářský nábytek ze série LONA a navrhněte si svoji individuální, funkční domácí kancelář! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.   Upozorn

velikost 37/70/182
barva bílá
Tento kvalitní a žádaný produkt Víceúčelová Skříň Lona Bílé Barvy lze získat bez problémů na našich stránkách v oblíbené kategorii skříne a regály do kanceláře. Nyní můžete najít ještě jiné zboží ze zmíněné sekce snadno online! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás totiž najdete další vybrané produkty od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Möbelix dodává vysoce kvalitní výrobky.

Kvalitní výrobek Víceúčelová Skříň Lona Bílé Barvy originál od značky Möbelix je dostupný tady teď právě v akci! V současnosti pořídíte za cenu 4 899 Kč.