Tv Díl Novena

Jedinečný design TV stolku NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobený je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné... více informací »
Tv Díl Novena
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jedinečný design TV stolku NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobený je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné...

Jedinečný design TV stolku NOVENA je sklouben s vysokou funkčností. Vyrobený je s dekory bílé a dubové barvy, o pěkné zvýraznění se postarají černé akcenty. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, což zajistí snadnou údržbu a dlouhověkost. S rozměry asi 160,2 x 63,1 x 40 cm (Š x V x H) získáte bohatý úložný prostor do vašeho obývacího pokoje. Tvoří jej 2 složky za levými dvířky a další 4 složky ve 2 zásuvkách. Police je výškově nastavitelná, a tím umožňuje flexibilitu v ukládání.   Celkově má tento TV díl maximální nosnost 65 kg. Splňte si sen o bydlení s nadčasovým nábytkem NOVENA s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu! Objevte také další kousky z této série!

velikost 40/160,2/63,1
barva Kvalitní a žádaný produkt Tv Díl Novena můžete koupit prostě tu na našich stránkách ve známé sekci nábytkové programy. Nyní můžete najít vyjímečné výrobky z této rubriky snadno online! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na další prověřené produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Möbelix pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment Udělejte si radost.

Tento neodolatelný produkt Tv Díl Novena od populární značky Möbelix máte možnost koupit v aktuální nabídce opravdu výhodně! Nyní můžete mít za 4 499 Kč.