Tv Díl Max Box

Dodejte svému obývacímu pokoji přitažlivý, moderní vzhled se sérií MAX BOX! Závěsný policový díl MAX BOX je vyroben s tmavě... více informací »
Tv Díl Max Box
Značka: Möbelix
13 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodejte svému obývacímu pokoji přitažlivý, moderní vzhled se sérií MAX BOX! Závěsný policový díl MAX BOX je vyroben s tmavě...

Dodejte svému obývacímu pokoji přitažlivý, moderní vzhled se sérií MAX BOX! Závěsný policový díl MAX BOX je vyroben s tmavě šedým – antracitovým dekorem. Přední plocha se sklem má extra vysoký lesk, korpus byl ponechán v matném vzhledu. Melaminový povrch prodlužuje životnost a dopomáhá ke snadné údržbě nábytku. Kromě krásného vizuálu je tato komoda vybavena také velkým úložným prostorem. S velkorysými rozměry přibližně 235 x 63 x 45 cm (Š x V x H) nabízí tři zásuvky a dvoje otočná dvířka, za kterými se nacházejí tři police. Dělí vnitřní prostor na čtyři části, což zajistí řád a přehled. Vrchní plocha je dostatečně široká i pro větší ploché obrazovky.   Tento nábytek bude výrazným prvkem vašeho interiéru. Objevte i ostatní exkluzivní kousky ze série MAX BOX a splňte si sen o útulném bydlení!

velikost 45/235/63
barva antracitováUnikátní a žádaný výrobek lze získat taky tu na našich stránkách v populární rubrice nábytkové programy. Nyní si můžete vybrat kvalitní výrobky ve zmíněné rubrice jednoduše online! U nás nabízíme více, mrkněte na další skvělé kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Tv Díl Max Box od známého výrobce Möbelix snadno můžete pořídit u nás právě ve výhodné akci! K sehnání zrovna v akci za 13 990 Kč.
Další produkty z kategorie Nábytkové programy