Třímístná Pohovka Na Spaní Lazy Lukka Tmavě Šedá

Moderní bydlení musí být nejen elegantní, ale i praktické. S třímístnou pohovkou LAZY LUKKA od značky MID.YOU vnášíte do... více informací »
Třímístná Pohovka Na Spaní Lazy Lukka Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
15 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní bydlení musí být nejen elegantní, ale i praktické. S třímístnou pohovkou LAZY LUKKA od značky MID.YOU vnášíte do...

Moderní bydlení musí být nejen elegantní, ale i praktické. S třímístnou pohovkou LAZY LUKKA od značky MID.YOU vnášíte do svého domova funkční nábytek s atraktivním vzhledem. S rozměrem přibližně 230 x 80 x 100 cm (Š/V/H), s výškou sedáku přibližně 44 cm a hloubkou sedáku 58 cm, nabízí 3 místa k sezení a boduje nejen jako poutač pozornosti, nabízí také velký komfort. Výplň sedacích polštářů tvoří jádro z polyuretanové pěny a vlnité pružiny. Tmavě šedá tkanina je poměrně robustní, byla testována s 70 000 cykly tření, a má dobrou stálost barvy. Součástí sedačky jsou i dekorační a zádové polštáře. Celkový vzhled a stabilitu dotvářejí nohy z borovicového dřeva. Tato sedací souprava je také čalouněná i ze zadní strany v originálním potahu, proto je možné ji umístit kamkoliv do prostoru. Pro spontánní hosty nebo pro dlouhé filmové večery lze pohovku s pomocí pár jednoduchých kroků přeměnit na útulné lůžko, s plochou ležení přibližně 140 x 200 cm. Sedačka disponuje také úložným prostoremve formě boxu, kde můžete pohodlně uložit přikrývky, polštáře a jiné.

velikost 100/230/80
barva tmavě šedá

Tento žádaný výrobek Třímístná Pohovka Na Spaní Lazy Lukka Tmavě Šedá od známé společnosti Möbelix můžete najít u nás za výprodejovou cenu. Nyní za akční cenu 15 999 Kč.