Terasová Dlaždice Willi

Krásná podlaha je základem pro dobrý design vašeho venkovního prostoru. Umístění 2,2 cm vysoké dlaždice je překvapivě... více informací »
Terasová Dlaždice Willi
Značka: Möbelix
69 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Krásná podlaha je základem pro dobrý design vašeho venkovního prostoru. Umístění 2,2 cm vysoké dlaždice je překvapivě...

Krásná podlaha je základem pro dobrý design vašeho venkovního prostoru. Umístění 2,2 cm vysoké dlaždice je překvapivě jednoduché. Umístěte jednotlivé části podlahy vedle sebe – s počtem dle potřeby a vytvořte si jedinečnou terasu snů! Tato šikovná terasová taška vyrobena z pevného plastu (polyetylén) v šedé barvě dělá vaši terasu útulným obytným prostorem. Dlaždice o rozměrech cca 30 x 2,2 x 30 cm (Š / V / H) ve vzhledu dřeva vypadá obzvláště atraktivní v důsledku žebrovaného matného povrchu. Dlažba je snadno čistitelná, odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se instaluje. Rok po roce si zachovává svou stálou barvu. Vychutnejte si teplou sezónu venku s praktickými nápady od Möbelix! K dispozici také v hnědé barvě.

velikost 30/30/2,2
barva šedá

Výjimečný výrobek Terasová Dlaždice Willi od populárního výrobce Möbelix jednoduše můžete najít zde teď za výprodejovou cenu! Ceny od 69 Kč.
Další produkty z kategorie Koberce a dlažba na terasu