Stolní Lampa George Max. 40 Watt

Tato skvělá stolní lampa v bílé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě lákadlem pro Váš... více informací »
Stolní Lampa George Max. 40 Watt
Značka: Möbelix
1 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato skvělá stolní lampa v bílé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě lákadlem pro Váš...

Tato skvělá stolní lampa v bílé a hnědé barvě boduje trendovým vzhledem v průmyslovém stylu a je určitě lákadlem pro Váš stůl. Přibližně 20 x 40 x 58 cm (Š x H x V) velká stolní lampa z kovu a dřeva se starožitným vzhledem lze snadno a flexibilně nastavit. Dodává se s napájecím kabelem a montážním návodem a je určen pro 1 žárovku E27 (EEZ třída A ++ až E) s maximálním výkonem 40 wattů. Správný zdroj světla najdete i v našem obchodě.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

velikost //
barva bílá Tento výjimečný kus Stolní Lampa George Max. 40 Watt můžete pořídit přímo tu na našich stránkách v populární rubrice noční lampy! Nyní si můžete koupit ještě další výrobky ve zmíněné rubrice ve slevě! Tento vyjímečný výrobce Möbelix vám poskytuje prvotřídní sortiment.

Tento velmi oblíbený výrobek Stolní Lampa George Max. 40 Watt značky Möbelix snadno seženete na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 1 399 Kč.