Stojan Na Noviny Mumbai Z Dreva Sheesham

Noviny a časopisy skvěle vyniknou na tomto masivním stojanu MUMBAI, vyrobeného z pravého sheeshamového dřeva. Individuální, vysoce... více informací »
Stojan Na Noviny Mumbai Z Dreva Sheesham
Značka: Möbelix
3 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Noviny a časopisy skvěle vyniknou na tomto masivním stojanu MUMBAI, vyrobeného z pravého sheeshamového dřeva. Individuální, vysoce...

Noviny a časopisy skvěle vyniknou na tomto masivním stojanu MUMBAI, vyrobeného z pravého sheeshamového dřeva. Individuální, vysoce kvalitní nábytek s rozměry přibližně 44 x 51,5 x 28 cm (Š / V / H) se vyznačuje nápadnou kresbou dřeva a rustikálním designem. Povrch je upraven lakem na bázi vody a podtrhuje přirozenost pravého dřeva. Stojan na noviny je zvláště efektivní v kombinaci s jednoduchým a zářivým stylem bydlení. Dokonale však doplňuje i další kusy nábytku ze série MUMBAI. Série MUMBAI se vyznačuje moderním a jasným vzhledem. Také využívá vysoce kvalitní materiály, jakými jsou indické dřeviny akácie a palisandr (sheesham). Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení realizuje spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

velikost 28/44/51,5
barva barvy sheesham

Tento vynikající produkt Stojan Na Noviny Mumbai Z Dreva Sheesham od známé značky Möbelix jednoduše můžete získat tady a teď ve slevě. Nyní lze objednat jen za 3 099 Kč.