Stojací Regál Simona Přírodní

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?... více informací »
Stojací Regál Simona Přírodní
Značka: Möbelix
5 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu

velikost 31/80/213
barva barvy smrku Hodně oblíbený produkt Stojací Regál Simona Přírodní dostanete snadno tady na webu v populární kategorii regály. Pořiďte si kvalitní produkty z této populární kategorie jednoduše online.

Tento levný kousek Stojací Regál Simona Přírodní s pečetí kvality od značky Möbelix snadno můžete najít aktuálně na webu téměř zdarma. Ve skvělé akci za 5 599 Kč.