Stohovatelna Postel Single Bílá

Vkusná stohovatelná postel z masivního bílého voskovaného borovicového dřeva může být kombinována s druhým stohovatelným lůžkem.Nízká výška... více informací »
Stohovatelna Postel Single Bílá
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vkusná stohovatelná postel z masivního bílého voskovaného borovicového dřeva může být kombinována s druhým stohovatelným lůžkem.Nízká výška...

Vkusná stohovatelná postel z masivního bílého voskovaného borovicového dřeva může být kombinována s druhým stohovatelným lůžkem.Nízká výška ležení umožňuje efektivní umístění pod šikmými stropy a v malých obytných prostorech.Plocha na ležení má rozměr přibližně 90 x 200 cm a je možné ji zatížit maximálně do hmotnosti cca 120 kg, maximální výška matrace je přibližně 15 cm.Tip: Vhodné lamelové rošty a matrace samozřejmě najdete i v online obchodě Möbelix – nejlepší je objednat si je současně.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

velikost /90/
barva bíláZlevněný výrobek Stohovatelna Postel Single Bílá jde nakoupit taky tu na našem webu v populární rubrice dětské postele. Nyní koupíte ještě ostatní výrobky ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Tento žádaný výrobek Stohovatelna Postel Single Bílá od top výrobce Möbelix snadno můžete sehnat tady nyní téměř zdarma! Aktuálně v akci za 2 999 Kč.