Sprchový Regál Milano 4 B991738

V tomto rohovém regálu ze série MILANO od OMBRA můžete mít sprchový gel, šampon a tělové mléko na dosah s pomocí 1 police.... více informací »
Sprchový Regál Milano 4 B991738
Značka: Möbelix
199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
V tomto rohovém regálu ze série MILANO od OMBRA můžete mít sprchový gel, šampon a tělové mléko na dosah s pomocí 1 police....

V tomto rohovém regálu ze série MILANO od OMBRA můžete mít sprchový gel, šampon a tělové mléko na dosah s pomocí 1 police. Regál o rozměrech cca 20 x 8,5 x 20 cm (Š / V / H) je vyroben z pochromovaného hliníku a je možné ho zavěsit pomocí přísavek do sprchy, nad vanu nebo umyvadlo. Údržba je velmi jednoduchá, protože voda a vlhkost unikají přes mřížky. Regál vydrží zatížení až do 3 kg a může být také úžasně kombinován s ostatními variantami regálů z téže série. Skvělý sprchový regál pro vaši koupelnu!

velikost 20/20/8,5
barva barvy stříbra
Zcela unikátní produkt Sprchový Regál Milano 4 jde koupit snadno tu na stránkách v kategorii ostatní příslušenství do koupelny. Vyberte si nové zboží z této známé kategorie za nejnižší cenu!

Akční produkt Sprchový Regál Milano 4 B991738 od známého výrobce Möbelix snadno seženete právě skutečně levně! Nabídka od 199 Kč.