Skříň S Posuvnými Dveřmi Bramfeld,dub Artisan/sklo Šedé

Využijte co nejlépe úložný prostor a zařizujte svůj domov moderně! Skříň BRAMFELD přinese do vašeho příbytku lesk a díky 2... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Bramfeld
Značka: Möbelix
15 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Využijte co nejlépe úložný prostor a zařizujte svůj domov moderně! Skříň BRAMFELD přinese do vašeho příbytku lesk a díky 2...

Využijte co nejlépe úložný prostor a zařizujte svůj domov moderně! Skříň BRAMFELD přinese do vašeho příbytku lesk a díky 2 posuvným dveřím také ušetří místo. Tento kvalitní certifikovaný výrobek je vyroben ve velmi oblíbeném dekoru dub artisan, který nápadně doplňují tmavě šedé skleněné desky na dveřích. Celkový vzhled doplňují kovové lištové úchyty.   Interiér skříně tvoří 5 polic, které jsou nastavitelné, takže si můžete rozložit vnitřní úložný prostor dle vlastních potřeb. Na 3 šatní tyče pohodlně zavěsíte halenky, košile, šaty a saka. Praktická a krásná! Skříň je dostupná ve více vyhotoveních dekorů a rozměrů. Nejdůležitější informace:   Rozměr: cca 270 x 236 x 65 cm Barva: přírodní dřevěná, šedá Dekor: dub artisan 2 bílé skleněné desky na dveřích 2 posuvné dveře

velikost 65/270/236
barva šedá, barvy dubuKvalitní produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi získáte rovnou tu na stránkách v sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi! Připravili jsme pro vás akční produkty z této populární kategorie za extra cenu!

Žádaný produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Bramfeld,dub Artisan/sklo Šedé originál od výrobce Möbelix snadno pořídíte nyní za akční cenu! Nabídky již od 15 499 Kč.