Skrín S Posouvacími Dvermi Sonate Lucca

Tato skříň s posuvnými dveřmi nabízí velkorysý prostor pro šatník. Díky svému zdrženlivému vzhledu je šatník dobře... více informací »
Skrín S Posouvacími Dvermi Sonate Lucca
Značka: Möbelix
28 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato skříň s posuvnými dveřmi nabízí velkorysý prostor pro šatník. Díky svému zdrženlivému vzhledu je šatník dobře...

Tato skříň s posuvnými dveřmi nabízí velkorysý prostor pro šatník. Díky svému zdrženlivému vzhledu je šatník dobře kombinovatelný s různými styly moderních interiérů. Šatní skříň s rozměry přibližně 298 x 222 x 68 cm (Š / V / H) s bílým korpusem a přední stranou ve skleněné alpské bílé disponuje třemi posuvnými dveřmi. Součástí dveří jsou i nenápadné lištové úchytky v barvě chromu. Vnitřní vybavení poskytuje 6 vkládacích polic a 3 šatní tyče. Naplánujte si skříň snů: V našich prodejnách je možné tuto skříň naplánovat do požadovaných rozměrů a dekorů dle potřeb zákazníka. K dispozici také doplňkový sortiment jako osvětlení, tlumení dveří a jiné. Poznámka: Certifikovaný německý výrobek. Záruka kvality.

velikost 68/298/222
barva bílá

Kvalitní výrobek Skrín S Posouvacími Dvermi Sonate Lucca od populárního výrobce Möbelix máte možnost dostat momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Zrovna teď v akci za 28 499 Kč.