Skrín S Posouvacími Dvermi Includo Glas 298 Cm

Moderní design, který také splňuje maximální funkčnost: Šatní skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO s korpusem z dubového dekoru... více informací »
Skrín S Posouvacími Dvermi Includo Glas 298 Cm
Značka: Möbelix
34 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní design, který také splňuje maximální funkčnost: Šatní skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO s korpusem z dubového dekoru...

Moderní design, který také splňuje maximální funkčnost: Šatní skříň s posuvnými dveřmi INCLUDO s korpusem z dubového dekoru Puccini a dveřmi v elegantní pískové barvě ve vysokém lesku nastaví v každé ložnici nádech luxusu. Rukojeti z hliníku poskytují další krásný kontrast. INCLUDO je však mnohem víc než jen designový poutač. Je také mimořádně užitečný a díky svým velkorysým rozměrům přibližně 298 x 222 x 68 cm (Š / V / H) nabízí dostatek prostoru pro přehledné uspořádání věcí. 3 posuvné dveře se dají otevírat a zavírat obzvláště jemně. Vytvořte si rozložení interiéru podle vašich představ! Rozložení 6 polic je možné kdykoliv nastavit individuálně. T-děleníma 3 závěsné tyče na šaty vám poskytují další prostor pro vaše oblečení. Praktičnost a stylovost v jednom! Nejdůležitější informace:

velikost 68/298/222
barva barvy dubu, pískové barvy

Hodně žádaný výrobek Skrín S Posouvacími Dvermi Includo Glas 298 Cm od značky s dlouholetou tradicí Möbelix k dostání v naší nabídce pořád výhodně. Výhodně za 34 999 Kč.