Skříň S Otočnými Dveřmi Sumatra Bílá

Tato dveřová skříňka se ukazuje jako velký zázrak úložného prostoru.Se svými rozměry přibližně 270 x 210 x 58 cm (Š x V x... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi Sumatra Bílá
Značka: Möbelix
17 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato dveřová skříňka se ukazuje jako velký zázrak úložného prostoru.Se svými rozměry přibližně 270 x 210 x 58 cm (Š x V x...

Tato dveřová skříňka se ukazuje jako velký zázrak úložného prostoru.Se svými rozměry přibližně 270 x 210 x 58 cm (Š x V x H) vytváří díky moderním akcentem příjemný vzhled. Zároveň je to s dalšími šesti zásuvkami a pěti otočnými dveřmi docela dobře promyšlené.Na kostýmy, obleky, halenky, košile, kabáty a mnoho dalších jsou k dispozici celkem čtyři kolejnice na oblečení. A čtyři nastavitelné police, které se mohou zatížit až 8 kg, zajišťují přehledné uspořádání.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

velikost 58/270/210
barva bílá, světle šedá Oblíbený a kvalitní produkt Skříň S Otočnými Dveřmi Sumatra můžete nakoupit nyní na našem webu ve známé sekci šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární sekce ve slevě.

Tento nejprodávanější výrobek Skříň S Otočnými Dveřmi Sumatra Bílá originál od výrobce Möbelix lze pořídit aktuálně extra se slevou. Za bezkonkureční cenu 17 999 Kč.