Skříň S Otočnými Dveřmi Moon 138cm

Prostorná skříň MOON je prezentována v chladném barevném schématu a v neformálním moderním stylu. Šatník s otočnými dveřmi... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi Moon 138cm
Značka: Möbelix
10 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Prostorná skříň MOON je prezentována v chladném barevném schématu a v neformálním moderním stylu. Šatník s otočnými dveřmi...

Prostorná skříň MOON je prezentována v chladném barevném schématu a v neformálním moderním stylu. Šatník s otočnými dveřmi má hnědo-šedé tělo a bílou přední část s moderními antracitovými úchytkami. Je skutečným úložným a prostorovým zázrakem o rozměrech přibližně 138 x 201 x 57 cm (Š / V / H).    Na dvou tyčích na šaty a tří vnitřních policích je dostatek prostoru pro oděvy. Dekorace, menší př

velikost 57/138/201
barva hnědá, šedá, bílá
Tento velmi oblíbený produkt Skříň S Otočnými Dveřmi seženete bez problémů na našich stránkách v sekci dětské skříně! Nyní získáte parádní zboží z této oblíbené kategorie za příznivou cenu! Tato značka Möbelix má k dispozici vysoce kvalitní produkty. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé zboží od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Skříň S Otočnými Dveřmi Moon 138cm od oblíbené značky Möbelix snadno můžete sehnat na našich stránkách teď téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 10 499 Kč.