Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit Šířka 300cm

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit Šíŕka 300cm
Značka: Möbelix
26 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním...

Připravte se na individuální a atraktivní úložný prostor! Otočné dveřní šatní skříně DETROIT skórují svým atraktivním vzhledem a dobře navrženým prostorem. Tato ložnicová skříňka má prostorné rozměry přibližně 300 x 216 x 58 cm (Š x V x H). Bundy, pracovní oděvy, košile a halenky se dají na 4 šatních tyčích pohodlně a s přehledem zavěsit. 4 nastavitelné police o šířce přibližně 96 cm nebo 48 cm jsou ideální na svetry, trička ale i ložní prádlo. 6 širokých zásuvek poskytne zase dostatek místa pro spodní prádlo, čepice a šály. Určitě oceníte i 4 zrcadla na čelní straně. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost 58/300/216
barva barvy grafitu, barvy dubu
Kvalitní a oblíbený kousek Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit získáte nyní tady u nás v oblíbené rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi! Získejte ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! Tato značka Möbelix má vysoce kvalitní produkty To ale není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další zboží značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní výrobek Skříň S Otočnými Dveřmi Detroit Šířka 300cm od spolehlivé značky Möbelix dostanete v naší aktuální nabídce opravdu levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 26 999 Kč.