Skříň Na Spisy Profi

Kancelářský program PROFI zahrnuje množství praktických komponentů s možností individuálního kombinování. Uzamykatelná... více informací »
Skříň Na Spisy Profi
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kancelářský program PROFI zahrnuje množství praktických komponentů s možností individuálního kombinování. Uzamykatelná...

Kancelářský program PROFI zahrnuje množství praktických komponentů s možností individuálního kombinování. Uzamykatelná skříňka na dokumenty o rozměrech 75 x 113 x 35 cm (š / v / h) v dekoru dub Kraft s bílým čelem ve vysokém lesku je díky 3 odkládácím příhradkám vybavavená dostatečným úložným prostorem na osobní dokumenty, či různé spisy. Zařiďte si kancelář zcela podle vašich představ – s flexibilním a cenově výhodným kancelářským programem PROFI!

velikost 35/75/113
barva barvy dubu
Kvalitní a oblíbený produkt Skříň Na Spisy Profi pořídíte bez obtíží tu ve známé kategorii skříne a regály do kanceláře. Podívejte se na ostatní kusy ze zmíněné sekce za internetové ceny! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další vybrané kousky značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Skříň Na Spisy Profi od odblíbeného výrobce Möbelix jednoduše můžete sehnat zde teď právě v akci. Nabídky od 4 499 Kč.