Skříň Na Pořadače Tio

Tato přibližně 80 cm široká, cca 37,5 cm hluboká a asi 183 cm vysoká skříňka je součástí řady nábytku TIO. Zaujme svým... více informací »
Skříň Na Pořadače Tio
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato přibližně 80 cm široká, cca 37,5 cm hluboká a asi 183 cm vysoká skříňka je součástí řady nábytku TIO. Zaujme svým...

Tato přibližně 80 cm široká, cca 37,5 cm hluboká a asi 183 cm vysoká skříňka je součástí řady nábytku TIO. Zaujme svým klasickým vzhledem, který lze integrovat do každého interiéru. Skříňka disponuje dvěma otočnými dvířky, dvěma policemi, které dělí vnitřní prostor na tři odkládací přihrádky a třemi širokými zásuvkami. Nábytková série TIO nabízí působivý výběr typů, které lze dle potřeby navzájem kombinovat. Jakýkoli model si vyberete, každý má korpus s krásným dubovým povrchem. V závislosti na provedení jsou skříňky doplněny o bílé dekory na předních stranách – ať už na zásuvkách nebo dvířkách. S touto nábytkovou sérií můžete optimálně využít prostor a zároveň si užívat vysokou přizpůsobivost dokonale sladěných kusů nábytku. Našli jste už své dokonalé vybavení? Najděte ten správný nábytek pro vaši pracovnu v našich prodejnách nebo v internetovém obchodě Möbelix!

velikost 37,5/80/183
barva bílá, barvy dubuTento neodolatelný výrobek Skříň Na Pořadače Tio lze zakoupit rovněž u nás umístěný v rubrice skříne a regály do kanceláře! Připravili jsme pro vás ostatní zboží z naší sekce za outletovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce více skvělých produktů značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Skříň Na Pořadače Tio od populárního výrobce Möbelix jednoduše můžete získat tady a teď v akci. Nabídky od 2 999 Kč.