Skříň Freising

Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický... více informací »
Skříň Freising
Značka: Möbelix
5 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický...

Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický design v přátelské alpské bílé barvě harmonicky ladí téměř do každého prostředí. Ať už jde o ložnici, pokoj pro mládež nebo pokoj pro hosty – tato velká šatní skříň s rozměry přibližně 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H) vytváří prostor pro celé šatstvo. Na dvou tyčích na šaty se šířkou asi 90 cm pohodlně zavěsíte bundy, šaty nebo obleky. Dvě police odolají nákladu až 10 kg a mohou se na ně přehledně umístit trička, kalhoty nebo svetry. Za dvěma středními dveřmi jsou další dvě úložné místa s šířkou přibližně 45 cm a pod nimi celkem čtyři zásuvky, které poskytují další úložný prostor: ideální pro spodní prádlo, ponožky nebo různé doplňky. Úchytky jsou vyřezány přímo ve dveřích. S tímto moderním šatníkem optimálně využijete svůj obytný prostor!

velikost 54/181/197
barva bíláTento unikátní produkt Skříň Freising lze zakoupit právě nyní tu na našem webu v oblíbené sekci šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní můžete najít zcela nové kusy z této známé rubriky za super peníze! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další prověřené produkty od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbelix svým zákazníkům nabízí top zboží.

Designový kus Skříň Freising od populární značky Möbelix snadno seženete u nás za výprodejovou cenu. Cena již od 5 999 Kč.