Sedací Souprava S Rozkladem Malibu Tmavě Šedohnědá

Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete nezapomenutelné hodiny relaxu, ať už... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Malibu Tmavě Šedohnědá
Značka: Möbelix
34 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete nezapomenutelné hodiny relaxu, ať už...

Vytvořte si ze svého domova oázu pohodlí a oddychu. Se sedací soupravou MALIBU si užijete nezapomenutelné hodiny relaxu, ať už při dobrém filmu, knize či v kruhu vašich nejbližších. S rozměry 207 x 72 x 249 cm (Š x V x H) nabízí komfortní místa pro 4 osoby. Díky funkci rozkladu získáte dostatek prostoru na lenošení pro sebe i případného nečekaného hosta. Velkorysá plocha lůžka přibližně 179 x 126 cm si vás získá svým pohodlím, které zabezpečuje kvalitní čalounění s Nosag pružinami a PUR pěnou. Integrovaný postelový box jistě také potěší. Tato skvělá sedačka má navíc čalouněná záda, proto je vhodná i do prostoru. Tmavě šedohnědá barva potahu se stane poutačem pozornosti a zároveň pokoj zútulní. Odklápěcí opěrka hlavy si vás získá na první posezení. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, sedací souprava MALIBU je pro vás ta správná volba!

velikost 207/249/72-88
barva šedohnědá
Výjimečný a žádaný produkt máte možnost nakoupit rovněž na našich stránkách v kategorii rozkládací pohovky a sedačky. Najděte si další produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova!

Tento velmi oblíbený kousek Sedací Souprava S Rozkladem Malibu Tmavě Šedohnědá od skvělého výrobce Möbelix je k dispozici tady za extra cenu! Momentálně k dispozici za 34 999 Kč.