Sedací Souprava S Rozkladem Lovely Annie Světle Šedá

Sedací souprava LOVELY ANNIE ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v jemném designu se světle šedým textilním potahem.... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Lovely Annie Světle Šedá
Značka: Möbelix
20 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sedací souprava LOVELY ANNIE ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v jemném designu se světle šedým textilním potahem....

Sedací souprava LOVELY ANNIE ve tvaru písmene L (otoman vpravo) je vyhotovena v jemném designu se světle šedým textilním potahem. S rozměrem rohu přibližně 240 x 198 cm nabízí až 6 míst k sezení. Výplň sedacích polštářů tvoří jádro z polyuretanové pěny a vlnité pružiny. Součástí sedačky jsou i zádové polštáře v barvě sedačky a dekorační polštáře v barvě plum. Celkový vzhled dotvářejí nohy z borovicového dřeva. Tato sedací souprava je čalouněná i ze zadní strany v originálním potahu, proto je možné ji umístit kamkoliv do prostoru. Sedací souprava LOVELY ANNIE nabízí také funkci lůžka: jednoduchým vysunutím lavice a sklopením opěrky vznikne plocha lůžka s rozměrem asi 130 x 200 cm. Ideální pro hosty! Dalším plusem je integrovaný úložný prostor ve formě boxu. Tato sedací souprava je praktická a krásná. Dostupná je i v jiné barvě a stranové variantě. Vyberte si tu svou! Dodání je zdarma. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné jej objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v kame

velikost 198/240/
barva světle šedá Hodně oblíbený produkt získáte v pohodě na našich stránkách umístěný v kategorii rohové sedací soupravy! Nyní pořídíte jiné kusy z této známé rubriky za výprodejovou cenu!

Zlevněný produkt Sedací Souprava S Rozkladem Lovely Annie Světle Šedá od skvělé a známé značky Möbelix získáte na našich stránkách nyní levně. Aktuálně v akci za 20 999 Kč.