Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Antracitová

Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná: rohová pohovka s funkcí spánku. S rohovou rozkládací pohovkou CHARMING CHARLIE najdete... více informací »
Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Antracitová
Značka: Möbelix
21 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná: rohová pohovka s funkcí spánku. S rohovou rozkládací pohovkou CHARMING CHARLIE najdete...

Jednoduchá, funkční a dobře čalouněná: rohová pohovka s funkcí spánku. S rohovou rozkládací pohovkou CHARMING CHARLIE najdete to pravé místo pro relax. Pomocí několika jednoduchých kroků se CHARMING CHARLIE dá přeměnit na plnohodnotný prostor na spaní s lehací plochou přibližně 130 x 200 cm (Š x D). Rám vyrobený z pravého dřeva a černé, přibližně 12 cm vysoké nožičky poskytují kusu nábytku stabilitu. Objevte tuto rohovou rozkládací pohovku jako jednoduchý a úžasně kombinovatelný kus pohodlného nábytku ve vaší domácnosti. Otoman je umístěn nalevo. Nejdůležitější informace na první pohled: Povrchový materiál: polyester Rozměry cca v cm: 150 x 230 Počet míst k sezení: 4 Ležíc&ia

velikost 90/230/85
barva antracitová Velmi prodávaný produkt Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Antracitová můžete nakoupit rovněž tady u nás v rubrice rohové sedací soupravy. Nyní najdete skvělé produkty z této populární kategorie za výhodné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kus Sedací Souprava S Rozkladem Charming Charlie Antracitová od top značky Möbelix jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Nabídky od 21 999 Kč.