Sedací Souprava Performance Hnědá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tuto hnědou sedací soupravu budete chtít mít okamžitě doma! Není se čemu divit, už na... více informací »
Sedací Souprava Performance Hnědá
Značka: Möbelix
28 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tuto hnědou sedací soupravu budete chtít mít okamžitě doma! Není se čemu divit, už na...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tuto hnědou sedací soupravu budete chtít mít okamžitě doma! Není se čemu divit, už na první pohled totiž působí velmi útulně a díky nastavení opěrek hlavy budete ještě více hýčkáni komfortem, který sedačka PERFORMANCE nabízí. Podle toho, zda chcete sledovat televizi, číst nebo jen odpočívat, upravíte horní část zádové opěrky podle svých potřeb a budete si užívat optimální oporu krku. Více než jen záležitost hlavy: Díky dobře promyšlené kombinaci odpružení s nosag pružinami a pásovému odpružení, které se nacházejí pod sedací částí, má celé tělo prospěch z maximální podpory. Jádro z polyuretanové pěny zajišťuje příjemně měkký pocit při sezení i ležení. S radostí si natáhnete nohy na otomanu vpravo. A co design? Ten vám zaručeně zatočí hlavou, neboť díky originálnímu čalounění i ze zadní strany se nábytek vyplatí vidět ze všech úhlů pohledu. Teplý hnědý tón jemně zapadne do každé místnosti, jelikož vyzařuje útulný nádech, který se hodí k různým stylům zařízení. Matné černé nožičky doplňují celkový obraz. Sedací souprava PERFORMANCE je v našem internetovém obchodě dostupná i v jiných barvách.

velikost 174/285/
barva hnědá

Tento akční kus Sedací Souprava Performance Hnědá s pečetí kvality od značky Möbelix můžete najít zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za skvělou cenu 28 999 Kč.