Sedací Souprava Park

Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod... více informací »
Sedací Souprava Park
Značka: Möbelix
39 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod...

Moderní sedací souprava PARK značky LUCA Besson vás přesvědčí svým neuvěřitelným pohodlím a ohromujícím designem. Pod potahem z mikrovlákna v šedohnědé barvě se ukrývá Nosag-podpružení a PUR pěna pro maximální pohodlí. Sedací souprava nabízí 5 pohodlných míst k sezení a disponuje také funkcí lůžka. Jednoduše a rychle vytvoříte ze sedací soupravy lůžko o velikosti 220 x 136 cm. Područky a opěrky hlavy jsou polohovatelné, to vám umožní relaxovat v komfortní poloze podle vašich představ. Pět ledvinových polštářů, v ceně sedací soupravy, vám zaručí jedinečný zážitek ze sezení. Sedací soupravu PARK o rozměrech 311 x 233 cm můžete díky originálnímu zadnímu potahu libovolně umístit do místnosti. K sedací soupravě máte možnost dokoupit si taburet PARK. K dispozici i zrcadlově obrácené provedení.

velikost 233/311/
barva jílová barva

Tento kvalitní kus Sedací Souprava Park od oblíbené značky Möbelix jednoduše můžete sehnat nyní opravdu levně! Nabídka již od 39 999 Kč.