Sedací Souprava Dora Šedá

Sedací souprava DORA značky ONDEGA nejen dobře vypadá, ale je také mimořádně praktická. Sedací část prostorné pohovky lze... více informací »
Sedací Souprava Dora Šedá
Značka: Möbelix
20 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sedací souprava DORA značky ONDEGA nejen dobře vypadá, ale je také mimořádně praktická. Sedací část prostorné pohovky lze...

Sedací souprava DORA značky ONDEGA nejen dobře vypadá, ale je také mimořádně praktická. Sedací část prostorné pohovky lze rozšířit o výsuvnou lavici. Celkem jsou k dispozici 4 pohodlné místa k sezení. Výhodou je funkce rozkládání pro příležitostné návštěvy. Plocha lůžka je  116 x 221 cm a díky kvalitním materiálům vám zaručí klidný spánek. Integrovaný postelový box jistě také oceníte. Z vizuálního hlediska tato sedací souprava září tmavě šedou tkanou látkou. Útulný otoman můžete namontovat jak vlevo, tak vpravo. To vám nabízí potřebnou flexibilitu. Na této harmonické sedací soupravě strávíte mnoho hodin odpočinku! 

velikost 176/277/
barva šedá

Ve slevě produkt Sedací Souprava Dora Šedá od oblíbené značky Möbelix jednoduše najdete tady za výhodnou cenu! Nabídky již od 20 499 Kč.