Sedací Souprava Do U Stylish Stan Světle Šedá

Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v... více informací »
Sedací Souprava Do U Stylish Stan Světle Šedá
Značka: Möbelix
29 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v...

Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v jednom kusu nábytku! Se svými bočními rozměry cca 150 x 300 x 200 cm nabízí prostor pro celou rodinu – uvelebí se na ní až 8 osob! Útulné čalounění z vlnitých pružin a jádra z PUR pěny poskytuje potřebný komfort v neděli odpoledne nebo při televizním večeru. Potah ve světle šedé barvě je vyroben z veluru, díky kterému je pohovka nejen jedinečně krásná, ale také se extrémně snadno udržuje. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadají jako nové! Funkce lůžka je velmi praktická – pokud vás někdy překvapí nečekaní hosté přes noc, můžete z pohovky udělat postel jednoduchým pohybem ruky. Na lehací ploše cca 270 x 130 cm (D x Š) je místo až pro dvě osoby. Ať už se schoulíte na pohovce s knihou nebo si užíváte rodinný televizní večer, tento kus nábytku se bezpochyby stane vaší novou oblíbenou součástí domova! Poznámka: Obývací kout STYLISH STAN je dostupn&yac

velikost 200/300/
barva světle šedá
Akční a ve slevě produkt Sedací Souprava Do U Stylish můžete sehnat bezstarostně tu na našem webu v populární rubrice rozkládací pohovky a sedačky. Nyní získáte ostatní produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sedací Souprava Do U Stylish Stan Světle Šedá originál od výrobce Möbelix můžete najít tady nyní skutečně výhodně! Právě teď jen za 29 999 Kč.