Sedací Souprava Do U Stylish Stan Starorůžová

Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost –... více informací »
Sedací Souprava Do U Stylish Stan Starorůžová
Značka: Möbelix
29 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost –...

Sedací souprava STYLISH STAN od MID.YOU dělá čest svému jménu! Nadčasový design, špičkový komfort a funkčnost – spojené v jednom kusu nábytku! Se svými bočními rozměry cca 150 x 300 x 200 cm nabízí prostor pro celou rodinu – uvelebí se na ní až 8 osob! Útulné čalounění z vlnitých pružin a jádra z PUR pěny poskytuje potřebný komfort v neděli odpoledne nebo při televizním večeru. Potah v růžové barvě je vyroben z veluru, díky kterému je pohovka nejen jedinečně krásná, ale také se extrémně snadno udržuje. Skvrny otřete vlhkým hadříkem a vypadají jako nové! Funkce lůžka je velmi praktická – pokud vás někdy překvapí nečekaní hosté přes noc, můžete z pohovky udělat postel jednoduchým pohybem ruky. Na lehací ploše cca 270 x 130 cm (D x Š) je místo až pro dvě osoby. Ať už se schoulíte na pohovce s knihou nebo si užíváte rodinný televizní večer, tento kus nábytku se bezpochyby stane vaší novou&n

velikost 200/300/
barva starorůžová

Oblíbený a kvalitní produkt Sedací Souprava Do U Stylish Stan Starorůžová od výrobce Möbelix snadno seženete tady teď právě za výprodejovou cenu! Nabídka již od 29 999 Kč.