Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá

Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj stylovým způsobem. Velká skříň s... více informací »
Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá
Značka: Möbelix
6 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj stylovým způsobem. Velká skříň s...

Hledáte skříň s posuvnými dveřmi s mladistvým vkusem? S WIKI vybavíte dětský pokoj stylovým způsobem. Velká skříň s rozměry přibližně 170 x 196 x 60 cm (Š / V / H) vizuálně přesvědčuje. Tělo v krásném dubovém dekoru Sonoma a její bílá přední část dokonale zapadají do místnosti a jsou v ložnici nebo dětském pokoji vkusné, ale diskrétní. Se dvěma nastavitelnými policemi a dvěma šatními tyčemi na šaty nabízí WIKI také dostatek úložného prostoru pro oděvy a další. Nádherný kus nábytku, který si zamilujete nejen vy, ale také vaše děti.  

velikost 60/170/196
barva bílá, Sonoma dub
Tento nejprodávanější produkt Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá jde koupit rovnou tady na stránkách v populární sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Máme pro vás ještě podobné kousky z naší sekce za nejlepší ceny! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Šatní Skříň Wiki V Dekoru Dub Sonoma/bílá od odblíbeného výrobce Möbelix pořídíte na našich stránkách teď se slevou! Právě lze objednat jen za 6 199 Kč.