Šatní Skříň Star

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku,... více informací »
Šatní Skříň Star
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku,...

Série STAR nabízí komplexnísortiment nábytku do dětského pokoje nebo místnosti pro mládež. Ať užhledáte dětskou postýlku, stůl nebo postel – zde najdete správné kouskynábytku, abyste vytvořili harmonicky koordinovaný interiér. Série STARje k dispozici ve dvou rozdílných provedeních: čistě bílá, která dává široký, příjemný pocit prostoru a bíle-šedá, která predstavuje moderní vkus s chytrým betonovým dekorem. Šatník STAR v bílé barvě charakterizuje moderní vzhled s dostatkem prostoru. Za svými 2 otočnými dveřmi se stříbrnými rukojeťmi najdete celkem 3 police a 1 šatní tyč pro uskladnění bund, svetrů a kalhot. Skříňka STAR je komfortně kompaktní s vnějšími rozměry přibližně 90 x 191,1 x 55 cm (Š / V / H).

velikost 55/90/191,1
barva bílá
Zlevněný produkt Šatní Skříň Star získáte v pohodě tu na stránkách v sekci šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní můžete získat oblíbené zboží ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Šatní Skříň Star od odblíbeného výrobce Möbelix jednoduše seženete tady teď skutečně výhodně. Nabídka od 5 499 Kč.